Lp. Osoba Pkt.

Aktualności

Rakovia Rakówka (seniorzy) 3:2(1:1) OSiR Biłgoraj

• autor: junosir, 2013-03-28 19:55

W dniu 28 marca został rozegrany sparing we Frampolu, pomiędzy drużyną seniorską drużyną Rakovii Rakówki, a juniorami młodszymi OSiR Biłgoraj. Mecz zakończył się wynikiem 3:2 dla Rakovii.

Więcej w rozwinięciu.

Zawodnikom obu drużyn przyszło grać w niezbyt dogodnej, wietrznej pogodzie.

Od początku sparing wydał się być wyrównanym widowiskiem. W pierwszej części gry, OSiR dosyć często atakował na bramkę Rakówki, lecz nieskutecznie. Strzelać próbowali między innymi tacy zawodnicy jak Krystian Jarosławski czy Michał Holko. Po około dwudziestu minutach gry, przepiękną prostopadłą piłkę do Piotra Kłosa zagrał Rafał Konopka, lecz nasz napastnik próbował lobnąć bramkarza, lecz nie udało mu się to i nadal był wynik 0:0.

Niecałe 5 minut później można powiedzieć, że identyczna akcja. Świetne zagranie Rafała i w tym momencie Piotrek się nie pomylił i strzelił pierwszą bramkę w spotkaniu.

Niestety OSiR niedługo cieszył się ze zdobytej bramki, gdyż Rakovia po jakimś czasie doprowadziła do wyniku 1:1.

Po przerwie padła druga bramka dla Rakówki. Zamieszanie w polu karnym, Sebastian Kuczma minął się z piłką i bramka na 2:1.

Gola na remis zdobył Rafał Konopka z rzutu karnego, 4 minuty przed końcem spotkania.

Bramkę zwycięską dla Rakowi zdobył Daniel Spustek, po znakomitym rajdzie lewą stroną.

Rakovia Rakówka 3:2 OSiR Biłgoraj

Bramki: Piotr Kłos, Rafał Konopka.

3 tygodnie temu OSiR rozegrał także sparing z  Włókniarzem Frampol  gdzie padł wyniki 4:4. Bramki dla OSiRu strzelali: Holko x2, Dziura, Hanas.